X
تبلیغات
عشق

عشق

تقدیم به همه اونایی که عاشقن

اینم ی عکس خوشکل به سفارش بهترینم

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و سوم اسفند 1388ساعت 17:25  توسط صادق  | 

۲۰ تحریک کننده جنسی در زنان

 
میل جنسی کم و زیاد زنان
20 تحریک کننده سکسی زنان


این مردان تحریک کننده ، زنان را از موجوداتی ترسو و متنفر از سکس به قهرمانان داستانهای عشق تبدیل میکنند ، آیا دوست دارید همسرتان را به یکی از این قهرمانان تبدیل کنید ؟ اگه دوست دارید سعی کنید جزء این 20 مرد باشید تا ببینید که هیچ زنی توان رد کردن و پس زدن جنسی شما را ندارد !!!


1- مردهایی که به آرامی و با ملایمت عشق ورزی میکنند ( آقایونی که به سرعت میروند سراغ شورت خانمشان و عمل دخول را شروع میکنند و فوری و باعجله میخواهند کار را تمام کنند به این نکته دقت کنند که اگر شعله های جنسی خانمشان را به آرامی روشن کنند این شعله ها تا مدت بیشتری روشن خواهند ماند . )

2- مردهایی که در بستر نیز با همسرشان صحبت میکنند ( آقایونی که نمیخواهند احساساتشان را با کلمات عاشقانه در حین سکس بیان کنند ، به این نکته دقت کنند که بیان احساسات عاشقانه در قبل ، هنگام و بعد از سکس به زن احساس محبوبیت و امنیت میدهد ، احساسی که همسرتان را به وزیری محبوب در دربار شما تبدیل خواهد کرد. ) 

3- مردهایی که در بوسیدن مهارت دارند ( هر بوسه عاشقانه که بر لبان همسرتان میزنید میتواند به مانند پیامی پرقدرت بر قلب همسرتان فرود آید و اورا شعله ور سازد ، این جمله را هرگز فراموش نکنید! )

بقیه در ادامه مطلب ...


4- مردهایی که با چشمان خود به همسرشان نشان میدهند اورا دوست دارند و به او عشق می ورزند (این را بدانید که ارتباط چشمی بین دو نفر نیرومند ترین و موثرترین ارتباطات است که پیامدش فعال شدن چرخه های دیگر بدن هر دو طرف است ، پس با نگاهی عاشقانه به همسرتان احساس محبوبیت بدهید و از مزایای این ارتباط لذت ببرید . )

5- مردهایی که لباس های همسرشان را به آرامی در می آوردند (قابل توجه آقایونی که تا شفتی میشوند فوری و با عجله شروع میکنند به کندن لباسهای خانمشون و حتی گاهن تمایل دارن که معشوقشون لخت کرده روی تخت آماده و منتظر خوابیده باشه ! رفقا اینو برایه بار آخر میگیم ، زنان در پروسه جنسیشون نیاز به آمادگی دارند و این کار میتونه یکی از آمادگیهای لازم رو بهشون بده . )

6- مردهایی که در تحریک کردن همسرشان به وسیله لمس کردن مهارت دارند ( زنها در پروسه آمادگی برای سکس نیاز دارند که با نوازش و لمس آرام ، آماده دخول و عملایت جنسی شوند ، این نکته را هم به داشته هاتون اضافه کنید . )

7- مردهایی که با موهای همسرشان بازی میکنند ( فکر نمیکنم هیچ زنی در دنیا وجود داشته باشد که درهنگام معاشقه از چنگ زدن دستهای معشوقش در موهای سرش لذت نبرد ! )

8- مردهایی که از معاشقه سکسی با همسرشان لذت میبرند ( خیلی ساده است هنگامی که معاشقه بکنید و احساساتتان را به بیرون تراوش کنید این خود مهمترین جذب کننده برای همسرتان است . )

9- مردهایی که عشق خود را در بیرون از اتاق خواب نیز به همسرشان نشان می دهند و او را به احساس و باور محبوبیت وادار می کنند ( یه «دوستت دارم» ، یه شاخه گل ، یه اس ام اس عاشقانه و یک تک زنگ نیم روزی که به همسرتان احساس محبوبیت بدهد ، میتواند در شب هنگام به طوفانی عشقی تبدیل شود ، باور نمیکنید ، فردا صبح امتحان کنید ! )

10- مردانی که می دانند چگونه بدن زنانه و موئنث همسرشان را ارضاء کنند ( نیاز به توضیح ندارد ! )

11- مردهایی که میدانند چگونه همسرشان را به لحاظ جنسی فریبا و دلنشین کنند ( قلق همسرتون که توی دستتون بیافته میفهمین که چه طوری این جمله رو اجرایی کنین ! )

12- مردهایی که پیش از عشق ورزی خود را به لحاظ فیزیکی و جسمانی آماده میکنند ( یهنی اینکه مسواک بزنین ، عطر بزنین ، دوش بگیرین ، پشماتون رو اپیلاسیون بکنین و ..... آخه من چقدر مثال بزنم بگیرین دیگه ! )

13- مردهایی که به همسرشان احساس زیبا بودن میدهند (اینجا یک راز رو بهتون میگم ، هنگامی که یک زن احساس بکند که برای شما زیبا است ، مثله توپ میترکه ! ازمن گفتن )

14- مردهایی که از ماساژ دادن به همسر خود لذت میبرند ( زبان عشق لمس کردن است ، دستهای شما زایده هایی فیزیکی نیستند بلکه فرستده هایی قوی اند که نیروی جنسی شما را منتقل میکنند ، با نوازشی عاشقانه معنای واقعی این جمله را درک کنید )

15- مردهایی که عاشق در آغوش گرفتن همسرشان هستند ( اینم توضیح نمیخواد )

16- مردهایی که دستهای همسر خود را در دست میگیرند و آن را نوازش میکنند ( برای رسیدن به این جمله باید در حین سکس یک بار دستانتان را در دستان همسرتان فرو ببرید و با فشاری مضاعف کف هر دو دست را در حالی که انگشتان در هم فرو رفته اند را لمس کنید تا بفهمید که من یاوه نگفتم ! )

17- مردهایی که پس از گذشت سالیان همچنان مانند روزهای اول آشنایی شان با همسر خود رفتار میکنند ( آهان این نکته ماله کهنه کاراست ، رفقا با تجربه دقت کنند که اگه اجازه ندهید همسرتان برایتان عادی شود و نگاهتان همان نگاه اول باشد ، این طوفان عشقی تبدیل به امواجی پایدار خواهد شد که ضامن پایداری رابطه تان در تمام زندگی باقی مانده خواهد شد )

18- مردهایی که به همسرشان نشان میدهند که او تنها زن زندگی آنهاست و به او احساس و باور «خاص بودن» میدهند ( این هزینه است که باید برای تصاحب و فتح یک زن بپردازید،اگه دلتون میخواد پادشاه بی چون و چرای یک زن باشید ، یا علی ! اگه نمیخواهید به من ربطی نداره ! )

19- مردهایی که همسرشان را دوست دارند و به او عشق میورزند ( اینم نیاز به توضیح نداره ! )

20- مردهایی که چنین باور دارند عشق همسرشان تحمل تمامی سختی های زندگی را برای آنها سهل و آسان و حتی ارزشمند میکند ( اگه فکر میکنید من الان داشتم رومئو و ژولیت نیگا میکردم یا اینکه داشتم با مرحوم نظامی گنجوی پالوده میخوردم ، در خیال باطل اید ! این جمله خیلی معنا داره ، اگه به معنای واقعیش برسید از درس عشق بازی 20 گرفتید ! )

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیستم اسفند 1388ساعت 0:52  توسط صادق  | 

سلامی دوباره

اینم یه مطلب جالب در مورد خیانت

احساس خیانت را زمانی حس می کنند که همسرشان عاشق فرد دیگری شده باشند. مردان نیز این حس را زمانی حس می کنند که همسرشان رابطه نامشروع با فرد دیگری برقرار کند.
محققان معتقدند احساس خیانت در زنان و مردان تفاوت‌های زیادی دارد و در بسیاری از موارد زوج‌ها به دلیل عدم توجه به این نکته در زندگی مشترک خود با شکست رو به رو می‌شوند.

تحقیقات قبلی نیز تقریبا به این نتایج رسیده بود و این تفاوت دیدگاه در حقیقت ریشه‌هایی در تکامل انسان‌ها دارد.
مردان در طول هزاران سال یاد گرفته اند که به شدت در مورد همسر خود هوشیار و مراقب باشند تا از وفاداری او نسبت به خود اطمینان حاصل کنند ، این در حالی است که زنان بیش‌تر به دنبال همسری هستند که به خانواده و نگهداری از آن متعهد باشد.


اما تحقیقات جدید ادعا می‌کند میزان اطمینان مردان و زنان از یکدیگر در روابط خود بسیار بیش‌تر از آن چیزی است که تصور می‌شود.
زنان بسیار عمیق‌تر از مردان وارد یک رابطه جدید می‌شوند و اهمیت بسیار زیادی به ارتباطات عاطفی در رابطه خود می‌دهند.
این تحقیقات نشان می‌دهد زنان بسیار روانی‌تر و احساسی‌تر از مردان با این روابط برخورد می‌کند و بیش‌ترین ضربه را زمانی از همسر خود می‌خورند که متوجه می‌شوند او به فرد دیگری علاقه مند شده است.به عبارت دیگر به دلیل آن‌که زنان بسیار بیش‌تر از مردان به یک رابطه از دید عاطفی برخورد می‌کنند بیش‌ترین نگرانی‌ را نیز در مورد عدم امنیت در روابط عاطفی خود می‌بینند.
 


اما مردان به شدت نسبت به بی‌فایی و خیانت همسرشان حساس هستند و بیش ترین حساسیت را نسبت به رابطه نامشروع همسرشان نشان می دهند.
برای پی بردن به این موضوع دانشمندان تحقیقی را روی 416 نفر انجام دادند واز آن‌ها پرسیدند در چه صورت آن‌ها بیش‌ترین احساس خیانت را از جانب شریک خود خواهند داشت .این که بدانند او با فرد دیگری رابطه نامشروع برقرار کرده است یا این که بدانند او نسبت به شخصی علاقه عمیق پیدا کرده است.در این تحقیقات که 99 زن و 317 مرد شرکت داشتند


دکتر لوی و دکتر کلی که نتایج تحقیقات خود را در نشریات روانشناسی به چاپ رسانده اند در مورد توضیحاتی که تا کنون در این مورد و بر اساس تکامل انسانها داده شده است اعلام تردید کرده اند.
به اعتقاد آن ها دسته قابل توجهی از مردان نیز وجود دارند که رفتاری مشابه با زنان دارند و از خیانت عاطفی بسیار بیش تر از خیانت جنسی می ترسند.به اعتقاد آنها بعضی از انسان ها به طور ذاتی نسبت به روابط خود با دیگران احساس اطمینان بیش تری دارند و برعکس تعدادی دیگر این گونه نیستند.
 
منبع: hamseda.ir
 
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیستم اسفند 1388ساعت 0:45  توسط صادق  | 

سلام

وای که خوش تیپ بودنم دردسر داره و من هر روز باید عکسای جدید بذارم وگرنه مورد غضب قرار می گیرم . امیدوارم حال کنین

 

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیستم اسفند 1388ساعت 0:31  توسط صادق  | 

اينم دروغ هاي زنها به مردها به نظر من جالبه نظر شما چيه؟؟

دروغ هاي عمده زنان به مردان

فكر مي كنيد همسرتان به هيچ وجه اهل دروغ نيست؟ بهتر نيست كه درباره اين موضوع دقيق تر بينديشيد؟ دلايل دروغ گفتن متفاوت است از نگراني او براي احساسات شما گرفته تا حفظ رابطه خودش باشما، ولي مطمئن باشيد همسر مور علاقه شما هم يك انسان است و از دروغ به عنوان يك حربه براي رسيدن به اهدافش (شايد به طور ناخودآگاه) استفاده مي كند. دليلشان هر چه كه باشد ده نوع عمده آن در زير آمده است:

1 - هيچ وقت سعي نكرده ام چيزي را در مورد تو تغيير دهم .
واي فكر مي كنيد چه چيزي ممكن است؟ يعني واقعاً از شنيدن صداي خرناسه شما عصبي نشده؟ يعني او از همه رفتار شما راضي است؟ به هر حال اگر هم به شما نگفته در سالهاي آينده خواهد گفت، پس تا مي توانيد از اين فرصت بهره ببريد او« سعي نكرده چيزي را در شما تغيير دهد؟ » پس شما مرد ايده آل او هستيد!

2 - من از بودن در جمع دوستان تو لذت مي برم .
مهم نيست دوستان شما چقدر انسان هاي جالبي هستند، اين نظر شماست و احتمالاً همسرتان از ته قلب اينطور فكر نمي كند. پس تا آنجا كه مي توانيد اين ملاقات ها را كاهش دهيد تا همسرتان تصميم نگير و احساس قلبي اش را راجع به ملاقات هاي پر سر و صداي شما با دوستانتان بيان كند.

3 - من از انجام دادن هر كاري براي تو لذت مي برم .
اين ها جملات اول رابطه ها هستند. واقعاً فكر مي كنيد همسرتان از شستن لباس هاي شما يا جمع كردن ظرفهاي غذا در حالي كه شما لم داده ايد و تلويزيون تماشا مي كنيد لذت مي برد؟ اگر نمي خواهيد روزي با جمله «لطفاً خودت جورابهاي بد بويت را بشو» مراجه شويد، خودتان زودتر دست به كار شويد.

4 - من خانواده تو را مثل خانواده خودم دوست دارم .
ممكن است او در تظاهر كردن بسيار وارد و ماهر باشد ولي بدانيد اين احساس قبلي او نيست اگر شك داريد اين بار كه او خانواده تان را براي شام دعوت ميكند به ماهيچه هاي صورتش نگاه كنيد تا متوجه لبخند مصنوعي كه او به زور به لب دارد شويد.

5 - من عاشق ورزش هستم .
اين هم يكي ديگر از جملات سنتي اولين قرار است. او احتمالاً تماشاي فوتبال را به عنوان يكي از كارهاي مورد علاقهاش به شما معرفي مي كند تا نشان دهد كه چقدر با شما هم عقيده است و با دخترهاي ديگر يك فرق اساسي دارد. اگر او جز نوادر روزگار نباشد (و واقعاً عاشق فوتبال نباشد) بعد از مدتي از شما هم به خاطر تماشاي فوتبال ايراد خواهد گرفت.

6 - اگر به من بگويي كه چاق شده ام اصلاً ناراحت نخواهم شد .
اصلاً چنين چيزي ممكن است؟ اصولاً اگر شما سعي كنيد با تعريف بيش از حد از او خوشحالش كنيد. موفق نخواهيد شد چرا كه او مي فهمد كه شما دروغ مي گوئيد ولي لازم نيست اين صداقت خود را با اظهار نظر درباره اندامش به او ثابت كنيد. در غير اين صورت جنگ جهاني سوم در منزل شما به وقوع خواهد پيوست.

7 - تو راست مي گويي، حق با توست .
در مشاجرات دوران دوستي و نامزدي هميشه دخترها حق را به پسرها مي دهند ولي آيا در زندگي هم عقيده آنها اين چنين است؟ در حقيقت «حق با توست» معادل «خفه شو» است او مي خواهد فقط مشاجره را به پايان برساند!

8 - توجه تو به ديگر زنان اصلاً برايم مهم نيست .
اوايل شكل گيري يك رابطه، دخترها براي بي تفاوت جلوه دادن خود از چنين جملات فريبنده اي بهره مي گيرند.شانس شما اين جاست كه وقتي مشغول تماشاي دختران ديگرهستيد مي توانيد از ميزان عصبانيت او آگاه شويد. البته اين كاملاً طبيعي است. خود را جاي او بگذاريد؛ اگر او هر پسر خوشگلي را ببنيد شروع به طنازي كند چه احساسي به شمادست خواهد داد

9 - پول تو برايم هيچ اهميتي ندارد .
با اين كه مبلغ پول شما در حساب بانكي تان براي اكثر زنان اهميت چنداني ندارد ولي استقلال مالي شما براي همه آنها مهم است. ممكن است به شما نگويد چون نمي خواهد شما را بترساند ولي مطمئن باشيد كه همينطور است.

10 - عزيزم ناراحت نباش، اين چيزها براي همه اتفاق مي افتد .
در زندگي همه ما لحظات سخت پيش مي آيد، اكثر زنان درمواقع سخني همسرانشان از اين جمله كليشه اي استفاده ميكنند. به هر حال اصلاً مهم نيست، مهم اين است كه او از بين همه افراد ديگر شما را انتخاب كرده است
+ نوشته شده در  شنبه یکم اسفند 1388ساعت 11:28  توسط صادق  |